Пенкало за голф со држач како стап за голф и топка со часовник

Код: 100-016
3 658 ден Цена без ДДВ: 3 049 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Пенкало за голф со држач како стап за голф и топче со часовник е стилски додаток кој веднаш го привлекува вниманието на сите, не само на голферите.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Пенкало за голф со држач како стап за голф и топче со часовник е стилски додаток кој веднаш го привлекува вниманието на сите, не само на голферите. Ова стилско пенкало за часовник за голф комбинира функционалност и стил во еден уред. Штандот е прецизно изработен, украсен со мотиви за голф, што го прави одличен декоративен елемент во работниот простор, на масата или во витрината.

Голф пенкало (топче со стап) со функционален часовник

Голф пенкало (топче со стап) со функционален часовник

Пенкало што наликува на палка за голф и терен за голф

Ако барате специјален сувенир за вашиот голф ентузијаст или подарок што е привлечен за темата за голф, ова пенкало со држач е совршен избор. Неговиот уникатен дизајн, кој наликува на палка за голф и терен, внесува стилски и исклучителен елемент во секојдневниот дом.

Пенкало со часовник во штанд за голф

Стилски сувенир за љубителите на голф

Покрај тоа што е одличен сувенир, тој исто така е одличен подарок за љубителите на голф. Со својот безвременски дизајн и функционален држач, ова парче веднаш ќе привлече внимание и ќе создаде уникатно искуство за пишување, а ќе биде оригинален додаток на вашето биро.

пенкало голф палка со топка и часовник

Спецификација:

  • Голф пенкало со часовник
  • Спортска декорација


Содржина на пакетот:
1x голф пенкало со часовник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена