Кутија за пенкало - Подарок за пенкало од еко кожа

Код: 100-025
620 ден Цена без ДДВ: 516 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Кутија за пенкала - Кутија за пенкала за подароци од еко кожа е елегантен и софистициран избор за луксузни пенкала, што е исто толку тренди, толку и практично.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Кутија за пенкала - Кутија за пенкала за подароци од Eco Leather е елегантен и софистициран избор за луксузни пенкала, што е исто толку тренди, толку и практично. Неговиот дизајн во темна боја е вкусен и универзален, поради што е погоден за подарување на секој човек - без разлика дали е ваш колега, директор, шеф, пријател или близок член на семејството. Оваа кутија е совршен начин да го претворите обичното пенкало во вистински подарок кој ќе изгледа посебно и благородно.

Кутија за подароци за пенкало

Кутија за подарок за пенкало во црна боја

Елегантен и оригинален подарок

Кутијата е дизајнирана да собере 2 стандардни пенкала во неа и во исто време да гарантира безбеден транспорт и складирање . Неговата внатрешна опрема е прилагодена така што пенкалото нема да се оштети дури и во случај на ненамерен удар или пад. На овој начин, кутијата за подарок станува не само естетски привлечна, туку и практичен додаток.

луксузни кожни кутии за пенкала

Минималистички дизајн

Сепак, покрај практичната употреба, црната кутија за подарок за пенкало носи и одреден степен на елеганција и софистицираност. Неговиот минималистички дизајн и квалитетните материјали од кои е направен се навистина зачудувачки и додаваат дополнителна вредност на секое пенкало. Без разлика дали ќе одлучите да ја подарите оваа кутија или да ставите пенкало со неа, таа е уникатен и посебен подарок кој сигурно ќе ги задоволи сите.

Спецификација:

  • Црна боја
  • Кожен дизајн - ЕКО кожа


Содржина на пакетот:

1x кутија за подарок за пенкало во црно

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена