Кожна бришач за биро - Луксузна подлога за пишување (Ризово дрво + кожа) рачно изработена

Код: 96-017
7 378 ден Цена без ДДВ: 6 149 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Кожен флеш за биро - луксузна душек за пишување рачно изработен во комбинација од најквалитетни материјали: розово дрво + кожа

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Кожен флеш за биро - Луксузна подлога за пишување рачно изработена во комбинација од најквалитетни материјали: розово дрво + кожа. Овој уникатен висококвалитетен сет за биро ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали, како розово дрво и синтетичка кожа. Сите производи во оваа категорија се изработени од првокласно дрво и 100% синтетичка кожа, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн со комбинација на розово дрво и црна кожа изгледа исклучително елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Работната подлога е со димензии 58x39x1 cm. Луксуз   кожна подлога за биро (мат) - уникатни канцелариски додатоци. Подлога за пишување или подлоги од вештачка кожа.

Дрвена + кожна подлога за маса - Елегантен и луксузен погоден и за подарок за шеф или колега

луксузна мат за маса дрвена кожа

Работната подлога е дизајнирана да ги има вашите важни документи секогаш при рака и да не е на дофат на љубопитните очи околу вас. Благодарение на неговото скриено место, ви овозможува безбедно да ги чувате важните документи. Под капакот има простор каде што можете лесно да ги чувате вашите важни документи. Подлогата изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Розово дрво во комбинација со црна кожа сигурно ќе ги плени сите.

подлога за маса вештачка кожа

100% рачно изработена и 100% синтетичка кожа - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачно изработена кожа

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Изработено од розово дрво и синтетичка кожа
Плус 100% РАЧНО изработено
Плус Луксузен дизајн: розово дрво и црна кожа
Плус Скриен простор за складирање важни документи

Спецификација:

Димензии: 58x39x1 cm
Материјал: розово дрво и синтетичка кожа
Боја: црвено-кафеаво дрво и црна кожа

Содржина на пакетот:

1x МАТ за маса изработена од дрво и кожа

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена