Дрвена и кожна фиока за документи двојна Бордо боја (Рачно изработена)

Код: 96-041
6 138 ден Цена без ДДВ: 5 115 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Двоен послужавник за документи од дрво и кожа - Бордо боја (црвено вино), 100% рачно изработен од дрво и кожа.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Двоен послужавник за документи од дрво и кожа - Бордо боја (црвено вино), 100% рачно изработен од дрво и кожа. Оваа уникатна висококвалитетна фиока за документи ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали, како дрво и синтетичка кожа. Сите производи во оваа категорија се изработени од првокласно дрво и 100% синтетичка кожа, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн со комбинација на златни додатоци и кожа во бојата Bordeaux (црвено вино) изгледа исклучително елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Фиоката за хартија е со димензии 10x23x32 cm.

Телото е изработено од дрво, обложено со кожа, внатре е обложено со велур, а страничните метални додатоци се во златна боја. Овој додаток за маса е еден од нашите најдобри помагачи додека работиме во канцеларија. Како резултат на нашата работа секојдневно добиваме и создаваме многу трудови . Но, каде да ги ставите? Ни треба место каде што можеме да ги поставиме за да можеме подоцна да ги сортираме. Нашата фиока за документи дефинитивно ќе ви помогне! Има 2 фиоки за документи кои ви даваат повеќе простор за складирање документи и хартија. Фиоката е збогатена со златни странични лизгачки шарки , така што можете да ја користите како отворена или затворена.

Дрвен и кожен послужавник (складиште) со златни додатоци

Дрвен и кожен послужавник (складиште) со златни додатоци

рачно изработена кожа

100% рачно изработена, 100% синтетичка кожа и избрано дрво - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачно обработено дрво

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Изработено од синтетичка кожа и дрво
Плус 100% РАЧНО изработено
Плус Луксузен дизајн: црвена кожа (Бордо) и златни додатоци
Плус Дрвено тело, кожна покривка, внатре велур

Спецификација:

Материјал: дрво, кожа, метал, велур
Боја на кожа: црвено вино (Бордо)
Боја на метал: златна
Димензии: 10x23x32 cm

Содржина на пакетот:

1x Кожна послужавник (двојна)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена