Среќен РОДЕНДЕН лого - LED неонски знак на ѕидот

Код: 78-101
6 138 ден Цена без ДДВ: 5 115 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Среќен РОДЕНДЕН лого - LED неонски знак виси на ѕид - идеален за сите роденденски прослави кои се одржуваат во клуб или во вашиот дом

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Среќен РОДЕНДЕН лого - LED неонски знак виси на ѕид - идеален за сите роденденски прослави кои се одржуваат во клуб или во вашиот дом. Овој LED знак ќе му даде пресврт на вашиот простор за прослава и ќе ги привлече сите . Стилската декорација сега е достапна и за вашиот дом или бизнис. Благодарение на украсните натписи или логоа со LED осветлување, можете да го разубавите просторот или да го привлечете вниманието на сите околу вас. LED реклами кои ќе ве истакнат.

LED осветлени NEON знаци - најдоброто LED рекламирање

Среќен РОДЕНДЕН осветлен LED знак виси на ѕидот

LED осветлени декоративни знаци - кои благодарение на светлината се издвојуваат од вообичаените носачи за рекламирање и информации. Нивната голема предност е можноста постојано да ги поставувате каде и да посакате. Совршени се за семејни прослави, деловни операции итн.

Осветлен натпис - Среќен РОДЕНДЕН

Неонскиот знак свети светло бело. Се напојува со помош на USB конектор, или на адаптер, на USB влез на компјутер или на USB-банка за напојување . Кабелот за напојување е долг 200 cm.

Среќен РОДЕНДЕН осветлен LED знак на ѕидот

Спецификации:

Мотив: Среќен РОДЕНДЕН
Светла боја: светло бела
Димензии: 60,5х22х1,5см
Напојување: 5V USB кабел
Должина на напојувачкиот кабел: прибл. 200 см
Транспарентот е поставен на проѕирна пластична подлога со две отвори за закачување.


Содржина на пакетот:

1x натпис на LED светло

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена