Рок гитара - LED светло неонско лого рекламирање на ѕидот

Код: 78-085
6 138 ден Цена без ДДВ: 5 115 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Рок гитара - LED светло неонско рекламирање на логото на ѕидот идеално за комерцијални објекти (ресторани, клубови, дискотеки) итн.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Рок гитара - LED светло неонско рекламно лого на ѕидот идеално за комерцијални објекти (ресторани, клубови, дискотеки), за привлекување потенцијални клиенти. Рекламни светлечки банери и LED светлечки украсни и информативни знаци кои ќе му дадат пресврт на вашиот простор и ќе ја привлечат секого . Стилската декорација, која обично можете да ја најдете во баровите и ноќните клубови, сега е достапна и за вашиот дом или бизнис.  

Класичните рекламни банери или постери стануваат искуство и многумина од нас веќе не ги ни забележуваат, благодарение на нивната визуелна пренатрупаност. Секој од нас сака да се разликува со нешто различно, а тоа важи и за поединци, како и за бизниси каде што е буквално неопходно. Благодарение на украсните натписи или логоа со LED осветлување, можете да го разубавите просторот или да го привлечете вниманието на сите околу вас. LED реклами кои ќе ви се допаднат.

LED осветлени NEON знаци - најдоброто LED рекламирање

блескав знак со лед неонски лого - рок гитара

LED осветлени декоративни знаци - кои благодарение на светлината се издвојуваат од вообичаените носачи за рекламирање и информации. Нивната голема предност е можноста постојано да ги поставувате каде и да посакате. Совршени се за канцеларии (за да ја направат околината попријатна), комерцијални објекти (како ефективна реклама или постер) или за вашиот дом (како модерен дизајн). Тие исто така ќе служат како светлосни знаци за навигација за да го привлечат купувачот. Можете да поставите LED декоративни знаци практично насекаде.

Осветлено лого - РОК ГИТАРА

Неонскиот знак свети црвено, зелено, розево. сина и жолта. Се напојува со помош на USB конектор, или на адаптер, на USB влез на компјутер или на USB-банка за напојување . Кабелот за напојување е долг 200 cm.

лед неонски знак на ѕидот - рок гитара

Спецификации:

Мотив: РОК ГИТАРА
Боја на светлината: шарена
Димензии: 39,5х1,7х18,5см
Напојување: 5V USB кабел
Должина на напојувачкиот кабел: прибл. 150 см
Две отвори за закачување

Содржина на пакетот:

Лого со 1x LED светло

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена