ПИЦА - LED светло неонски рекламно лого банер на ѕидот

Код: 78-094
6 138 ден Цена без ДДВ: 5 115 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

ПИЦА - LED светло неонски рекламно лого банер на ѕид кој виси во комерцијални објекти (ресторани, објекти за брза храна, трговски центри).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

ПИЦА - LED светло неонски рекламно лого банер на ѕид кој виси во комерцијални објекти (ресторани, објекти за брза храна, трговски центри), за привлекување потенцијални клиенти. Рекламни светлечки банери и LED светлечки украсни и информативни знаци кои ќе му дадат пресврт на вашиот простор и ќе ја привлечат секого. Стилската декорација, која обично можете да ја најдете во баровите и ноќните клубови, сега е достапна и за вашиот дом или бизнис .  

Класичните рекламни банери или постери стануваат искуство и многумина од нас веќе не ги ни забележуваат, благодарение на нивната визуелна пренатрупаност. Секој од нас сака да се разликува со нешто различно, а тоа важи и за поединци, како и за бизниси каде што е буквално неопходно. Благодарение на украсните натписи или логоа со LED осветлување, можете да го разубавите просторот или да го привлечете вниманието на сите околу вас. LED реклами кои ќе ве истакнат.

LED осветлени NEON знаци - најдоброто LED рекламирање

ПИЦА LED неонско рекламирање на ѕид

LED осветлени декоративни знаци - кои благодарение на светлината се издвојуваат од вообичаените носачи за рекламирање и информации. Нивната голема предност е можноста постојано да ги поставувате каде што сакате . Совршени се за канцеларии (за да ја направат околината попријатна), комерцијални објекти (како ефективна реклама или постер) или за вашиот дом (како модерен дизајн). Тие исто така ќе служат како светлосни знаци за навигација за да го привлечат клиентот. Можете да поставите LED декоративни знаци практично насекаде.

Осветлен натпис - ПИЦА

Неонскиот знак блеска во топла бела боја. Се напојува со помош на USB конектор, или на адаптер, на USB влез на компјутер или на USB-банка за напојување. Кабелот за напојување е долг 150 cm.

ПИЦА Светлосно лого на ѕидовите лед неонски

Спецификации:

Тема: ПИЦА
Светла боја: топло бела
Димензии: 31х13х1,7см
Напојување: 5V USB кабел
Должина на напојувачкиот кабел: прибл. 150 см
Две отвори за висење

Содржина на пакетот:

1x LED светлосен знак - боја топло бела

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена