Елегантни коцки мраз направени од нерѓосувачки челик

Код: 94-009
930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Елегантни коцки мраз направени од нерѓосувачки челик - Металните коцки мраз направени од нерѓосувачки челик се совршен начин за ладење на вашите пијалоци без разредување со вода.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Елегантни коцки мраз направени од нерѓосувачки челик - Металните коцки мраз направени од нерѓосувачки челик се совршен начин за ладење на вашите пијалоци без разредување со вода. Едноставно ставете ги нерѓосувачките коцки мраз во замрзнувачот и кога ќе бидете подготвени за вашиот ладен пијалок само додадете ги во вашиот пијалок. Коцките можат многу лесно да се чистат затоа што се направени од челик и може да се користат повторно и повторно.

коцки мраз направени од нерѓосувачки челик

Уживајте во омилениот пијалок без разредување со вода за вистински гурмани кои уживаат во чист и ладен вкус на виски или кој било пијалок и за секоја забава. Се чува во замрзнувач и се додава во пијалок. Исплакнете ги коцките и употребете ги повторно.

Содржина: 4 парчиња коцки од нерѓосувачки челик

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%