Неонски LED знаци на ѕид - 3D осветлено лого BUNNY 50 cm

Код: 78-049
11 470 ден Цена без ДДВ: 9 559 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Неонски LED знаци на ѕидот - 3D осветленото лого BUNNY со димензии 50 cm (најдолгата страна) ќе му дадат сјај на вашиот простор.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Неонски LED знаци на ѕидот - 3D осветленото лого BUNNY со димензии 50 cm (најдолгата страна) ќе му дадат на вашиот простор сјај што гарантирано нема да се занемари и ќе го привлече вниманието на секоја посета или потенцијални клиенти . Неонскиот знак е многу модерен и популарен дизајн објект. Може совршено да ги оживее спалната соба, детската соба, дневната соба, канцеларијата или вашите деловни простории и операции - можете да го користите и ЛЕД логото како натписи на ѕидот во кујната или во ходникот.

Класичните рекламни банери или панели стануваат искуство и многумина од нас веќе не ги ни забележуваат, благодарение на нивната визуелна пренатрупаност. Секој од нас сака да се разликува по нешто различно, а тоа се однесува на индивидуата, но и на бизнисот, каде што е буквално неопходно, а неонските натписи на ѕидот ќе ви помогнат да го постигнете тоа. Благодарение на украсните натписи или логоа со LED светло, ќе го осветлите просторот или ќе го привлечете вниманието на сите наоколу. Неонски знаци на ѕидот кои ќе ја пленат секоја посета или клиент.

LED осветлени неонски знаци - најдобрата LED реклама - зајачки уши

3D блескаво неонско лого на ѕид - уши зајаче

3D LED знаци на ѕидот - кои благодарение на осветлувањето се издвојуваат меѓу вообичаените носачи за рекламирање и информации. Неонските знаци имаат голема предност што можат постојано да ги поставуваат каде и да ви треба . Совршено се вклопуваат во канцелариите (за да ја направат околината попријатна), деловните операции (како ефективна реклама или панел) или во вашиот дом (како модерен дизајн). Тие ќе служат и како 3Д лого на ѕидот за да го привлечат купувачот. Декоративните натписи со LED светло се испорачуваат директно на проѕирна-проѕирна акрилна подлога , за да можете да ги поставите буквално насекаде. Натписите на ѕидот, на пример до кујната, ќе го модернизираат целокупниот изглед на вашиот дом - тие ќе служат и како ноќно осветлување, што е совршено за детска соба или ресторан или бар. Неонски знаци по мерка - во случај на интерес можеме да произведеме LED неонски знаци според вашите идеи.

LED светлечки знаци на ѕидот - совршен додаток за домот, барот или бизнисот, кој ќе го привлече сечие внимание.

натпис led fiber

Секој натпис е поставен на проѕирна акрилна подлога и на тој начин се истакнува не само ноќе, туку и дење.

Производство на натпис на ЛЕД логото

Покажете го вашиот стил и уникатност со еден од нашите ТОП LED неонски знаци, кои совршено ќе ги доловат вашата атмосфера и карактер.

неонски знак на ѕидот

Изработка на неонски табли по нарачка - во случај на интерес можеме да произведеме ЛЕД неонски знаци според вашите идеи.

Плус Зачудувачки висококвалитетен неонски знак на ѕидот
Плус Погоден за секој простор - дневна, спална, детска соба и сл.(внатрешен)
Плус Одлична промоција - рекламен додаток за ресторани, барови или бизниси.
Плус Квалитетна изработка и одлична осветленост - совршено живи бои

Карактеристики:

Големина - 50 см (најдолгата страна)
Материјал - LED неонски влакна, акрилик (рампа)
Напојување - 60 W напојување (употреба во затворен простор)
Должина на кабелот за напојување - 5м
Позадина - проѕирна
Дебелина на влакна - 6 мм (дијаметар)
Боја - опционално

Содржина на пакетот:

1x LED неонски знак
1x60 W напојување (употреба во затворен простор)
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена