Lighting Wings on the Wall - Неонска декорација со led позадинско осветлување

Код: 78-048
7 378 ден 6 138 ден Цена без ДДВ: 5 115 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Крилја за осветлување на ѕидот - Неонска декорација со позадинско LED осветлување, со кое секој ќе сака да фотографира.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Светлосни крилја на ѕид - Неонската декорација со LED позадинско осветлување е одличен додаток со кој секој ќе посака да се фотографира. Светлосен рекламен банер и LED декоративно осветлување и информативни знаци, кои ќе додадат сјај во вашиот простор и гарантираат дека никој нема да го занемари. Стилската неонска декорација, која вообичаено ќе ја најдете во баровите и ноќните клубови, сега е достапна и за вашиот дом или за деловни простории. Класичните рекламни банери или панели стануваат искуство и многумина од нас веќе не ги ни забележуваат, благодарение на нивната визуелна пренатрупаност. Секој од нас сака да се разликува по нешто различно, а тоа се однесува на индивидуата, но и на бизнисот, каде што е буквално неопходно. Благодарение на таблата со LED светлечки знаци, ќе го разубавите просторот или ќе го привлечете вниманието на сите наоколу. LED реклами кои ќе ја пленат секоја посета или клиент.

LED осветлени крила - Неонска декорација на ѕидови

крилја неонски светлечки банер на ѕид

LED осветлени NEON знаци - привлечно неонско LED рекламирање

led светло ѕид знак прозрачна крилја

LED светлосни украсни знаци - кои благодарение на осветлувањето се издвојуваат меѓу вообичаените рекламни и информативни банери. Нивната голема предност е можноста постојано да ги поставувате каде и да сакате. Совршени се за канцеларии (за да ја направат околината попријатна), за вашите бизниси (како ефективна реклама или постер) или за вашиот дом (како модерен дизајн). Тие исто така ќе служат како навигациски LED светлечки знаци за привлекување на клиентите. Декоративните натписи со LED светло се испорачуваат директно на проѕирна пластична подлога, за да можете да ги поставите буквално насекаде.

Осветлено лого - Крилја

декорација на лед светло

Неонскиот знак свети бело. Се напојува преку USB конектор, без разлика дали е на адаптер, USB порта на компјутер или напојувачка банка . Кабелот за напојување е долг 180 cm и има практичен прекинувач на него. Димензиите на неонскиот знак WINGS се 44x35 cm. Логото за светло е погодно за вашето работење, како и за детската соба, како украсно светло.

лед банер

Спецификации:

Мотив: Крилја
Светла боја: бела
Димензии: 44x35 cm
Напојување: USB 5V
Должина на кабелот за напојување: прибл. 180 см
Прекинувач за кабел: да

Содржина на пакетот:

1x лого на LED светло

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена