Страшна кловн маска со ЛЕД - Џокер

Код: 88-212
1 426 ден Цена без ДДВ: 1 189 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Страшна маска за кловн со LED - Џокер, кој најдобро се истакнува во Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, е вистинската инвестиција за вас, ако сакате да привлечете внимание.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Страшна маска за кловн со ЛЕД - Џокер, кој најдобро се истакнува во Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, е вистинската инвестиција за вас, доколку сакате да привлечете внимание и да бидете кул. Погоден и како оригинален подарок за вашите најблиски. Маските може да се купат онлајн во нашата е-продавница.

Ел. напојување: контролна кутија (2 x AA батерии не се вклучени)
Функции : сè уште свети, бавно трепка, брзо трепка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

98%