Rave PARTY MASK со ОБОЈЕН LED дисплеј на лицето (контрола преку телефон iOS/Android)

Код: 88-251
3 038 ден Цена без ДДВ: 2 531 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Rave PARTY МАСКА ЗА ЛИЦЕ со ЦООРЕН LED дисплеј - програмабилна преку телефон (iOS/Android) е и LED заштитна маска.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Rave PARTY МАСКА ЗА ЛИЦЕ со ЦООРЕН LED дисплеј - програмабилна преку телефон (iOS/Android) е исто така LED заштитна маска, која комбинира забавни елементи заедно со заштитна функција и така не само што изгледа стилски и кул, туку и ве заштитува. Маски за забави - израз на секоја забава или прослава за сечиј здив со оваа паметна RGB LED ANIMATED маска. Ако не одите на забава во моментов, можете да го користите и за пазарење во продавница - работи и како заштитна маска. Маската има сопствена вградена батерија и се напојува преку USB-кабел, со времетраење до околу 6-8 часа.

БОЈА ЛЕД маската за лице е стилска заштита во стилот на НОВА ГЕНЕРАЦИЈА

лед маска со анимации на телефон

Маската се напојува со вградена батерија, која се полни преку USB C кабел , така што нема да има проблем со нејзината повеќекратна употреба и нема потреба да купувате дополнителни батерии. Маската има различни претходно поставени анимации COLOR , кои може да се променат со притискање на копчето за вклучување. Откако ќе ја преземете апликацијата достапна за iOS и Android, можете да контролирате различни анимации, како и да креирате свои . По отстранувањето на капакот на маската, овој капак лесно може да се измие.

Користејќи ја мобилната апликација, можете да менувате различни RGB обрасци, а исто така да креирате свои.

паметна лед блескава маска за лице со дисплеј

Својства

Напојување: Вградена полимерна батерија
Големина: УНИВЕРЗАЛНА
Големина на екранот: 101x115 mm
Влезен напон: 5V / 1A
Влезен интерфејс: USB C
Работно време: до 6-8 часа

Содржина на пакетот

1x обоена LED маска за лице
1x USB C кабел
3x Замена на филтер
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена