Осветлете маска за лице од трн MAD XX APOCALYPSE - (водена "XX")

Код: 88-252
3 658 ден Цена без ДДВ: 3 049 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Маска за лице со светли трн MAD XX APOCALYPSE - Маските за забави (лед светлечки „XX“ БЕЛА) се ВРВ додаток за рејв.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Маска за лице со светли трн MAD XX APOCALYPSE - Маски за забави (лед светлечки „XX“ WHITE) е ТОП рејв додаток погоден за секоја мега забава, прослава или диско. Се напојува преку ел. инвертер (2x AA батерии 1,5 V). По поврзувањето на инвертерот, можете да го промените интензитетот на треперење на X очите. Дали некогаш сте сакале да изгледате како најголемите легенди на филмовите како Mad Max или ве привлекува пост-апокалиптичниот сајберпанк изглед кој е модерен денес?

Лед маската на лицето на MAD XX ќе ве направи вистински преживеан од апокалипсата. Маска за забава - штом ја облечете и отидете на забава или карневал, вниманието на околината е апсолутно загарантирано. Комбинирајте ја маската со вашите најлуди комбинации и ќе постигнете врвен изглед , благодарение на кој апсолутно ќе се издвоите од линијата.

Маска за лице од трн MAD XX погодна за секоја забава или прослава, која дефинитивно ќе го привлече вниманието.

луд макс рејв маска за лице led свети

Маската се напојува со 2x AA батерии (не се вклучени) и има копче на кутијата за напојување, благодарение на кое можете да изберете 3 режими на осветлување . Изработен е од цврст, издржлив материјал - не е евтина имитација и изгледа навистина сигурно. Видливоста преку маската е беспрекорна, исто така е можно да се дише низ неа без ограничувања.

Својства

Материјал: ПВЦ
Напојување: ел. инвертер (2x AA батерии 1,5 V - не се вклучени)
Димензии: 18x17 cm

Содржина на пакетот

1x LED маска
1x LED ел. инвертер
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена