Маски за забави SAW - Виолетова

Код: 88-114
1 178 ден 868 ден Цена без ДДВ: 724 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Неонска маска SAW што најдобро се истакнува на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клубот, на забава или фестивал е вистинската инвестиција за вас доколку сте.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Маски за забави SAW што најдобро се истакнува на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да го привлечете вниманието и особено да бидете кул. Погоден како посебен подарок за најблиските. Можете да купите онлајн во нашата е-продавница.

Ел. моќност: контролна кутија (2 x AA батерија не е вклучена)
Функција: континуирано светло, брзо трепкање

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена