LED Rave шлем - Cyberpunk Party 4000 со 12 разнобојни LED диоди

Код: 88-278
7 378 ден Цена без ДДВ: 6 149 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED Rave Head Helmet - Cyberpunk Party 4000 со 12 разнобојни LED диоди во круг ќе биде одличен додаток за Ноќта на вештерките, карневали, фестивали, прослави и разни танцови забави.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED Rave Head Helmet - Cyberpunk Party 4000 со 12 разнобојни LED диоди во круг ќе биде одличен додаток за Ноќта на вештерките, карневали, фестивали, прослави и разни танцови забави. Достапни се различни режими на светлина, со кои сите ќе ве забележат. Се разбира, може да се исклучи во секое време. Благодарение на нејзината универзалност, маската одговара на сите типови на лица, можете многу лесно да ја прилагодите.

RAVE HELMET PARTY ОСВЕТЛУВАЊЕ на главата

RAVE HELMET PARTY ОСВЕТЛУВАЊЕ на главата

Квалитетна обработка

ЛЕД маската е изработена од висококвалитетен ПВЦ и ладна светлина, која не го оштетува УВ зрачењето и нема никакви несакани ефекти врз човечкото тело. Со својата форма и прилагодлива еластичност, маската ќе се погрижи да се чувствувате удобно во неа.

Светлосен шлем за маска Cyberpunk LED

Достапни се до неверојатни 358 режими на осветлување

Мек сунѓер е прикачен на внатрешната страна (околу челото) за да спречи притисок врз вашето лице. Дополнителните отвори на маската овозможуваат слободно дишење . Маската можете да ја користите и како оригинален подарок за вашите најблиски или пријатели. Со далечинскиот управувач, можете да префрлите до 358 различни режими на осветлување.

led партиски шлем со LED осветлување

Спецификација:

  • Различни режими на осветлување (358 режими) - Кружно светло
  • 12x повеќебојни LED диоди во круг
  • Контрола на брзина, боја, интензитет
  • Материјал: висококвалитетен ПВЦ
  • Напојување: 3x AA батерии (не се вклучени)


Содржина на пакетот:
1x LED шлем
1x далечински управувач

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена