LED маски за лице - Џокер

Код: 88-205
1 550 ден 1 054 ден Цена без ДДВ: 879 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

LED маски за лице - Џокер, кој најдобро се истакнува на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, тоа е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и да бидете кул.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED маски за лице - Џокер, кој најдобро се истакнува на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, тоа е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и да бидете кул.   Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Маските може да се купат онлајн во нашата е-продавница.

џокер предводена маска


Ел. напојување: контролна кутија (2 x AA батерии не се вклучени)
Функции: сè уште сјае, брзо трепка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена