Трон наочари за диско - чувствителни на звук

Код: 27-033
1 054 ден Цена без ДДВ: 879 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto

Трон наочари за диско - чувствителни на звук, најдобро се истакнуваат на забава, диско, клуб или фестивал. Ако сакате да бидете централна точка на внимание или само сакате да го привлечете интересот на другите и да бидете кул, овие очила се вистинската инвестиција за вас.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Трон наочари за диско - чувствителни на звук, најдобро се истакнуваат на забава, диско, клуб или фестивал. Ако сакате да бидете централна точка на внимание или само сакате да го привлечете интересот на другите и да бидете кул, овие очила се вистинската инвестиција за вас. Секако, погодни се и како оригинален подарок. Се продава онлајн по специјална цена!

Очилата се состојат од три бои: зелена, розова и сина, а рамката на очилата е сина. Режимите на осветлување можете да го менувате курсот како што сакате, или автоматско светење (постојано светење, трепкање) или чувствително на звук , што значи во ритамот на звуците наоколу (музика, говор, итн.)

Ел. напојување: EL инвертер (2 x AA батерии - не се вклучени)
Режими на осветлување: постојано светење, брзо или бавно трепкање, трепкање од амбиентални звуци (музика, говор)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена