Тркалезни LED светлечки Cyberpunk очила RGB боја + далечински управувач

Код: 27-039
4 278 ден Цена без ДДВ: 3 565 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Тркалезни LED светлечки Cyberpunk очила RGB боја + далечински управувач, со кои можете да ги менувате боите и режимите на осветлување.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Тркалезни LED осветлување Cyberpunk очила RGB боја + далечински управувач, со кои можете да ги менувате боите и режимите на осветлување - напојувани од 3x AA 1,5 V батерија или USB. Смешни LED очила за мажи и жени. Ретро очила или забавни светлечки очила за далечински управувач. Наочарите имаат далечински управувач со кој можете да менувате различни бои (комбинација на ЦРВЕНА, ЗЕЛЕНА, СИНА) или светлосни комбинации - осветлување, трепкање или секвенцијално осветлување на LED диоди итн.

Светлечките очила се совршени за концерти, рејв забави, фестивали, барови, клубови, ЛЕД забава, Ноќта на вештерките, забави со костими, карневали, но и како оригинален подарок за родендени или Божиќ. Чашите може нежно да се исчистат со влажна крпа или специјална крпа за очила, не употребувајте прекумерна сила при бришење за да избегнете оштетување на леќите, а потоа избришете ги на сува површина.

Ретро светлечки очила - VINTAGE изглед, забави рејв очила со далечински управувач

сајбер панк блескави очила рејв за забава дизајн

● Ретро очила за сонце, партиски рејв очила, смешни модни очила
● Повторно модерен ретро VINTAGE дизајн фантастичен и интересен изглед
● Доаѓа со еластична лента за совршено вклопување
● Рамка изработена од висококвалитетна тврда пластика, која дава винтиџ изглед

Карактеристики:

Унисекс - и за мажи и за жени
Материјал на рамката: пластика за компјутер, акрилик, стакло
Дијаметар на објективот 5,5 cm
Боја: црна рамка, перфорирана леќа, LED ја менува бојата
Напојување на очила: 3xAA батерии 1,5V (не се вклучени)
Или преку USB кабел за поврзување - е дел од очилата

Содржина на пакетот:

1x Светлечки очила
1x E. инвертер (без батерии)
1x Далечински управувач
1x Практично куќиште со патент
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена