LED светлосни очила - трепкаат според музиката

Код: 27-034
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED светлосни очила - трепкаат според музика или други звуци (изговорен збор, плескање) со батерија на полнење. Бидете извонредни.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED светлосни очила - трепкаат според музиката, кои најдобро се истакнуваат на дискотека, клуб, забава или фестивал, е вистинска инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и особено кул. Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Очила чувствителни на звук , со сензор што трепка според звуците (музика, изговорен збор, плескање, итн.). Можете да купите наочари онлајн во нашата е-продавница.

Ел. напојување: батерија на полнење
Функција : очила чувствителни на звук

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена