LED очила за сонце - повеќебојни

Код: 27-007
992 ден Цена без ДДВ: 826 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards

Светлечки LED очила за забава кои најдобро се истакнуваат во дискотека, во клуб, на забава или фестивал се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да привлечете и да бидете особено кул.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Разнобојни LED очила за сонце - сега можете да ги носите вашите очила за сонце ноќе со нашите Light Up Electro EL очила за сонце! Одлична забава на забави, дискотеки итн. LED очилата се во бела или сина боја со различни обоени LED комбинации.

ЕЛ. Напојување: 4 x LR44 (батериите се вклучени)
Карактеристики: постојано светло, LED брзо трепкање

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена