Калеидоскопски LED светлечки Steampunk очила RGB боја + далечински управувач

Код: 27-041
4 898 ден Цена без ДДВ: 4 081 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Калеидоскопски LED светлечки Steampunk очила RGB боја + далечински управувач, со кои можете да ги менувате боите и режимите на осветлување.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Калеидоскопски LED светлечки Steampunk очила RGB боја + далечински управувач, со кои можете да ги менувате боите и режимите на осветлување - напојувани од 3x AA батерии 1,5 V или USB. Смешни LED очила за мажи и жени. Ретро очила или забавни светлечки очила за далечински управувач. Наочарите имаат далечински управувач со кој можете да менувате различни бои (комбинација на ЦРВЕНО, ЗЕЛЕНО, СИНО) или светлосни комбинации - осветлување, трепкање или секвенцијално осветлување на LED диоди итн.binations - осветлување, трепкање или постепено осветлување на LED диоди итн.

Светлечките очила се совршени за концерти, рејв забави, фестивали, барови, клубови, ЛЕД забава, Ноќта на вештерките, забави со костими, карневали, но и како оригинален подарок за родендени или Божиќ. Чашите може нежно да се исчистат со влажна крпа или специјална крпа за очила, не употребувајте прекумерна сила при бришење за да избегнете оштетување на леќите, а потоа избришете ги на сува површина.

Steampunk очила, партиски рејв очила, модни очила

steampunk холографски led блескави очила

Очилата за забава со далечинско менување бои и камелеонско боење ќе ви овозможат да се истакнете од линијата.

steampunk ретро рејв блескави очила

● Огледало, холографски и виножито дизајн, фотохромни очила
● Steampunk очила за сонце, партиски рејв очила, модни очила
● Модерен steampunk дизајн додава футуристички изглед
● Може да се користат и за заштита на очите од чад и прашина
● Доаѓа со еластична лента за совршено вклопување
● Трњите на страните го подобруваат кул изгледот
● Рамка изработена од висококвалитетна тврда пластика, која дава винтиџ изглед


Карактеристики:

Унисекс - и за мажи и за жени
Материјал на рамката: пластика за компјутер, акрилик, стакло
Дијаметар на објективот 5,5 cm
Боја: златно-виножито-камелеон, LED ја менува бојата
Напојување на очила: 3xAA батерии 1,5V (не се вклучени)
Или преку USB кабел за поврзување - е дел од очилата


Содржина на пакетот:

1x Холографски LED очила
1x Ел. инвертер (без батерии)
1x Далечински управувач
1x практично куќиште со патент
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена