Засвети маица - Усни

Код: 01-033
1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Осветлена маичката - купете ја вашата маичка со активирана звук преку Интернет. Ел кошула на големо по најдобра цена. Еквалајзер маица најголемиот светски избор - MTV DJ, Alien, Equalizer.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

EQ е кошула со вграден звучен чувствителен спектар анализатор. Како што чука музиката, еквилајзерот се движи во ритамот на музиката! Секоја фреквенција на музика ќе активира различна лента за еквилајзер, исто како еквилајзерот на вашиот стерео дома! Тоа е задолжителен додаток за сите концерти, забави или дури и рејвови! Има целосно функционален Electro Luminescence панел со батериски пакет кој дискретно се собира во џебот во маичката. Крајниот резултат е огромна музичка маичка чувствителна на звук која привлекува внимание! Засвети неверојатна маица

Осветлена маичка - Усни - купете ја вашата маичка со активирана звук преку Интернет. Ел кошула на големо по најдобра цена. Еквалајзер маица најголемиот светски избор - MTV DJ, Alien, Equalizer.

Ако сакате сопствена осветлена маица со сопствено лого или дизајн, само пополнете го формуларот за нарачка директно овде . Ние ќе произведуваме LED маици за вас со доставеното лого или графички дизајн токму според вашите барања. Со оваа LED кошула дефинитивно ќе имате одлична маркетинг алатка за промовирање на вашите деловни активности.


Карактеристика:

 • Црна памучна маичка со звучно активирана табла за осветлување.
 • Прилагодлив сензор за јачина на звук за брзината на трепкање.
 • Светлата трепкаат во зелено, жолто и црвено со време на музика и звук.
 • Пакетот батерии има прекинувач за вклучување/исклучување за да можете да изберете кога ќе трепкате и кога не сакате да трепка (како да е).
 • Батерискиот пакет може да се исклучи за перење на маичката.
 • Маичката се мие само со рака.
 • Потребни се 4 x AAA батерии (не се вклучени).
 • Големина: 120 см (47 инчи)

Забележете дека има компании кои продаваат многу ЕВТИНИ ЛЕД маици со ПОЕВТИНИ материјали и поради овој проблем, ЕДИНИЦИТЕ НЕФУНКЦИОНИРААТ и произведуваат ПОМАЛКУ ЖИВОТНА Светлина. Продаваме КВАЛИТЕТНИ ЛЕД маици со НАЈФИЛНИ материјали. Понатаму нудиме 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА.

Не купувајте евтина LED маица. Кликни за повеќе информации .


Табела со големина на лед маици

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена