Сјајна маичка - стил на гитара

Код: 01-108
1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Сјајна маичка - стил на гитара. Ќе трепка во ритамот на музиката и сите ќе ви позавидат што ја имате оваа маичка. Уникатни LED маици со сензор за звук.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Сјајна маица - стил на гитара. Ќе трепка во ритамот на музиката и сите ќе ви позавидат што ја имате оваа маичка. Уникатни LED маици со сензор за звук. IBest се издвојува на диско, клуб, забава или фестивал, тоа е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и да бидете кул. Не чекајте и проверете ги сите шаблони и одберете ги вашите.

  • Изработени од 100% памук, квалитетни и достапни само во црна боја.
  • LED панелот е прикачен на маицата преку велкро-прицврстувачот - овозможувајќи лесно откачување на панелот.
  • Мини пакетот или контролната единица во која се вметнати батериите може да се одвојат во случај на перење.
  • Мини пакетот е опремен со прекинувач за ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ и чувствително тркало за лизгање - можете да изберете висока или ниска чувствителност на звук.
  • Батерии: 4 x AAA (не се вклучени)
табела со големина

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена