Разнобојна светлечка ЛЕД нараквица - 9 режими за избор

Код: 88-253
1 488 ден Цена без ДДВ: 1 240 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED разнобојна светлечка нараквица за осветлување - 9 уникатни режими за избор (се напојува преку 2x CR2032 батерии).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED разнобојна светлечка нараквица за осветлување - 9 уникатни режими за избор (се напојува преку 2x CR2032 батерии). Светлечките нараквици се одличен додаток за секоја дискотека или забава. Комплетирајте го вашиот аутфит со светла LED нараквица и заблескајте како ѕвезда во бујна забава вечер . Нема потреба да ја полните нараквицата на кој било начин - бидејќи се напојува со 2x CR2032 батерии и трае околу 20 часа. Батериите потоа може лесно да се заменат. Одите на забава или на прослава?

Јасно разликувајте ја вашата група со прекрасни светлечки нараквици и покажете им на сите што знаат да се забавуваат најдобро. Можете да ракувате со нараквицата едноставно со едно копче . По долго притискање, го вклучувате/исклучувате уредот, со кратко притискање се менуваат различните режими. Има 9 режими од различни анимации во боја (RGB) или текстови. Ако не одите на забава, можете да ја користите нараквицата, на пример, додека трчате, возите велосипед или како рефлективен елемент или предупредувачки знак.

Совршен додаток за вашата облека за забава со кој дефинитивно ќе се истакнете - LED RGB светлечки алки

LED белегзија за забава

Дефинитивно ќе ја користите светлечката нараквица за возење велосипед, планинарење или трчање кога служи како предупредувачка рефлектирачка светлина.

светлосна рефлектирачка предупредувачка нараквица
Спецификации:

Напојување - 2x CR2032 батерија
Боја на LED дисплеј - RGB
Материјал - пластика
Дијаметар на нараквица - 4-7 см
Тежина - 42 g
Содржина на пакетот:
1x LED нараквица
2x CR2032 батерија
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена