Пом пом шапка за зима - Осветлете ја облеката со LED светла - RUDOLPH

Код: 88-312
1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Пом пом шапка за зима - Осветлете ја облеката со LED светла - RUDOLPH. Зимски гравчиња за мажи, жени, деца, акрилни плетени (направени од акрилна ткаенина).

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Пом пом капа за зима - Осветлете ја габата со LED светла - RUDOLPH. Зимски гравчиња за мажи, жени, детски акрилни плетени (направени од акрилна ткаенина) од пластични нишки. Акрилната ткаенина е хидрофобна - односно ја отфрла водата. Божиќна плетена капа со LED светилки создаваат атмосфера полна со божиќна и новогодишна радост. Божиќната шапка LED е одличен додаток кој ќе додаде допир на празнично веселба во вашата облека. Зимската капа со LED светла е практичен додаток за сите кои бараат удобност, стил и допир на празнична атмосфера.

Унисекс плетена капа за зима со разновидни дизајни осветлени со LED светла

Унисекс плетена капа за зима со различни дизајни осветлени со LED светла

Квалитетен дизајн

Уживајте во топлината и удобноста со LED божиќната капа изработена од висококвалитетен акрилен материјал , која не само што е удобна, туку и пријатно мека. Двослојниот плетен дизајн ќе ви ја одржува главата топла и удобна за време на студените зимски месеци. Тој е симпатичен, стилски и погоден за употреба апсолутно секаде.

LED капа за зима - зимска LED капа со пом-пом

LED дизајн за блескав ефект

Зимската плетена капа е опремена со вградено LED осветлување . Само свртете го прекинувачот во положбата „ON“ и капачето ќе светне и може да работи до 36 часа. LED светлата се елегантно интегрирани во ткаенината, обезбедувајќи долготрајни и сигурни перформанси. Оваа комбинација на удобност и технологија ја прави оваа капа совршен додаток за сите кои сакаат да уживаат во празничната атмосфера и да бидат навистина кул во исто време.

зимски капи за зима со пом-пом и светлечка ЛЕД

Погоден за деца и возрасни - Одличен божиќен подарок

Не само што оваа растеглива шапка е погодна за мажи и жени, туку е и одличен избор за деца кои дефинитивно ќе се истакнат. Зимската капа е идеална за носење во студени денови надвор, зимска забава во планина, за време на спортување итн.

Осветлената божиќна капа е одличен подарок за Божиќ, Ноќта на вештерките и Нова Година за семејството, децата и пријателите. Живописните и шарени модели на капачето ќе ве натераат да се издвоите од толпата и ќе донесат радост во срцето на секој примач. Благодарение на вградената LED технологија и веселиот божиќен дизајн, можете да останете во празничниот дух со оваа шарена капа. Шарената капа е одличен избор за деца, возрасни и сите љубители на Божиќ.

капа Божиќни рогови од ирваси - капа за зимско блескаво, Рудолф


Спецификација:

 • Материјал: акрилна ткаенина
 • LED светилка
 • Боја: класични бои
 • Големина: приближно 20 x 21 cm
 • Батерии: 4 батерии CR2 (вклучени)
 • 3 режими на трепкање:
  Режим бр. 1: БРЗО Трепкање во овој режим, сите светла трепкаат брзо во исто време.
  Режим бр. 2: БАВНО БЛЕКАЊЕ во овој режим, сите светла полека трепкаат.
  Режим бр. 3: СЕПАК СВЕТЛИН, сите LED бои остануваат вклучени и светат заедно.


Содржина на пакетот:
1x Божиќна плетена капа со LED светла

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена