LED трепки - LED лента на очниот капак

Код: 88-189
1 178 ден 744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

LED трепките - LED лента на очниот капак - е тотална новина во модата и забавата. Овој моден додаток не смее да недостасува на вашиот аутфит.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED трепки - LED лента на очниот капак. Тоа е тотална новина во модата и забавата. Овој моден додаток не смее да недостасува на вашиот аутфит, без разлика дали одите на забава или на некој забавен настан. Со оваа ексцентрична LED лента на очите, сите привлекуваат внимание. Освен ова, дамите сигурно ќе го ценат како креативен додаток на шминка за забава. Тоа е вистинскиот начин да привлечете внимание и да бидете ИН. LED светлосна лента е едноставен уред кој се лепи на очниот капак. Единицата за напојување може да се закачи на косата на задната страна на главата со штипка, а тенките жици водат зад ушите, така што уредот е удобен за носење и не се мачи. Со овој LED додаток можете да поставите четири типа блицови и се напојува со заменлива заоблена батерија CR2032. LED светлосна лента е водоотпорна и има универзална големина за секого. Се нанесува на очниот капак со помош на специјален лепак за маскирање.

Ледена лента на капакот

Карактеристики:

Плус Новина во областа на аутфит и забава
Плус Универзална големина за секого
Плус Креативен додаток за шминка
Плус Четири поставки за осветленост/трепкање
Плус Удобно носење
Плус Апликацијата е обезбедена со специјален лепак за маскирање

Содржина на пакетот:

1x пар LED ленти
1x лепак за маскирање

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена