LED торбичка светла - свети од оптички влакна со контрола преку апликација во SMARTPHONE

Код: 88-257
3 038 ден Цена без ДДВ: 2 531 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Светлосна LED торба - свети од оптички влакна со контрола преку апликација во SMARTPHONE​ (iOS/Android) - трепка, осветлување, промена на бојата.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Светлосна LED торба - свети од оптички влакна со контрола преку апликација во SMARTPHONE​ (iOS/Android) - трепка, осветлување, промена на бојата. Ладен LED ранец - светлечки оптички влакна со батерија на полнење од 450 mAh е погоден за сите млади луѓе како додаток за забава , како подарок или како рефлективен елемент на тротоарот, покрај патот итн. LED чантата свети во 4 статички боите или 6 бои се менуваат автоматски во режими како трајно светло, трепкање или промена на бојата. Осветленоста и брзината на трепкање се прилагодливи . Изберете ги омилените бои и режими со рачно притискање на копче на торбата или преку АПП на вашиот мобилен телефон.

Паметна LED торба (оптичко влакно) - се програмира преку мобилен телефон

лед блескава торба

Оваа LED светлосна чанта е одлична и ефектот на зрачење е многу подобар во темница, па затоа е совршена за вечер или ноќ. Оваа трепкачка торба со LED диоди може да го привлече сечие внимание кога се среќавате со пријателите. Идеален за различни прилики како што се Божиќ, Ноќта на вештерките, забава со костими, маскенбал, фестивали на Rave, карневали, ноќен клуб или забава.

ЛЕД блескав ранец - оптички влакна

Доаѓа со батерија на полнење и USB кабел , лесно се полни како вашиот телефон. Полнењето преку USB за 2 часа ќе го одржува ранецот осветлен 4-6 часа (времето варира во зависност од режимот на осветлување). Цврстите ремени за на рамо може да се прилагодат за добро да се вклопат и да бидат удобни за носење. Препорачуваме перење само со рака. Не користете фен или пегла, оставете го да се исуши природно.

LED торба со осветлување во боја


Како функционира:
Вклучете ја торбата преку мал прекинувач, притиснете еднаш. За да се исклучи, притиснете и задржете го копчето за вклучување 3 секунди.
Овој производ можете да го користите преку апликацијата iOS/Android - „Cool Magic Shoes/Heaton Shoes“
Чекор еден: вклучете и отворете Bluetooth на вашиот мобилен телефон.
Чекор два: Отворете ја апликацијата, поврзете го уредот.
Чекор три: Апликацијата работи по успешно спарување на уредот.


Технички спецификации:

Материјал: оптички влакна
Напон: 5V/1A
Батерија: литиум-полимерна батерија, која се полни преку USB
Капацитет на батеријата: 450 mAh
Време на полнење: 4 часа
Траење на батеријата: до 6 часа
Димензии на производот: 400x340mm
Тежина: 280 g
Бои за осветлување: RGB

Содржина на пакетот:

1x LED торба за осветлување
1x450mAh батерија
1x Кабел за напојување
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена