LED светлечки ракавици - скелет

Код: 88-149
1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

LED светлечки ракавици - скелет, се погодни за забави, диско, фестивали и други настани. Секако, погодни се и како оригинален подарок.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED светлечки ракавици - скелет, се погодни за забави, диско, фестивали и други настани. Секако, погодни се и како оригинален подарок. Ако сакате да бидете централна точка на внимание или само сакате да го привлечете интересот на другите и да бидете кул, овие светлечки ракавици се токму за вас.

Ракавицата на секој прст има три бои: црвена, сина и зелена. Режимите на осветлување што можете да ги менувате како што сакате. Можете да изберете од шест режими. Ракавиците имаат универзална големина (освен за многу големи раце). Изработени се од памук и еластичен материјал, за да се чувствувате што поудобно.

Скелет за ЛЕД ракавици

Спецификации:

  • RGB бои: црвена, сина, зелена
  • 6 режими за избор: брзо трепка, бавно трепка, постојано светење на сите бои, трепка црвено, трепка сино, трепка зелено
  • Напојување: Литиумска батерија CR 2032
  • Нема жици во ракавиците
  • Една големина одговара на сите (освен за многу големи раце)

Забелешка: Поради електронските компоненти во ракавиците, тие не можат да се перат. Не е погоден за деца под 10 години.

Цената важи за 1 пар/2 парчиња LED ракавици

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена