LED паметен ранец програмабилна анимација или текст со LED дисплеј 24x24cm (контрола преку паметен телефон)

Код: 88-256
10 478 ден 7 378 ден Цена без ДДВ: 6 149 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED паметен ранец програмабилна анимација или текст со LED дисплеј 24x24 cm (контрола преку мобилен телефон Anroid/iOS).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED паметен ранец што може да се програмира нимација или текст со LED дисплеј 24x24cm (контрола преку мобилен телефон Anroid/iOS) е оригинален додаток за секој кој е љубител на технологија и кул гаџети . Дали сте уморни од секојдневие и стереотипи? Дали сакате да бидете во центарот на вниманието и дали сакате да привлекувате други? Со овој SMART LED ранец дефинитивно ќе се издвоите од толпата. Ранецот е во црна боја и има многу простор каде што можете да складирате се што ви треба.

Женскиот/машкиот ранец е погоден за патување, оштетување, работа или патувања. На задната страна на ранецот има голем LED дисплеј (приближно 24x24 cm) на кој можете да репродуцирате разни анимации или текстови, користејќи го вашиот паметен телефон . Покрај големиот простор во ранецот (43H-30W-12D cm), во ранецот има и дополнителен простор за лаптоп (приближно 36x28 cm).

Смарт ранецот со LED осветлување има многу простор за складирање (исто така погоден за лаптоп или таблет)

Ранец LED со програмабилен дисплеј

Самиот LED дисплеј е сместен во специјално заштитно куќиште кое може да издржи прскање вода (сепак, ранецот не е водоотпорен!). Едноставно го спарувате ранецот преку паметниот телефон преку Bluetooth и потоа можете лесно да го контролирате екранот на ранецот преку телефонот. Покрај различни претходно поставени текстови, слики или анимации, можете исто така да креирате свои анимации или текстови во апликацијата (достапна за Android и iOS . Благодарение на дисплејот, тој е погоден за различни комерцијални цели . Можете да ја отворите предната страна на ранец до 180 степени - што гарантира лесен пристап до складирани предмети Ранецот се напојува со USB-кабел што го поврзувате со напојувачката банка (не е вклучен).

Лесно можете да го контролирате светлиот ранец преку паметен телефон - исто така можете да менувате различни слики или анимации во апликацијата.

паметен ранец со led дисплеј репродукција на слики и GIF

Спецификации:

Поврзување - Bluetooth (АПП на iOS и Android)
Големина на екранот - прибл. 24х24 см
Големина на ранец - прибл. 30х18х43 см
Тежина - 1,45 кг
Напојување - USB кабел

Содржина на пакетот:

1x Ранец
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена