LED капа DJ - чувствителен на звук

Код: 88-174
1 488 ден 1 116 ден Цена без ДДВ: 930 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED капа DJ - чувствителен на звук може да трепка од звукот (музика, изговорен збор, плескање итн.). Можете да купите led капи онлајн во нашата е-продавница.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED капа DJ - чувствителен на звук кој најдобро се истакнува во диско, во клуб, на забава или фестивал е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да привлечете и да бидете особено кул. Погоден како посебен подарок за најблиските. Капачето чувствително на звук со сензорот - може да трепка со звукот (музика, изговорен збор, плескање итн.). Можете да купите led капи онлајн во нашата е-продавница.

ЕЛ. Напојување: контролна кутија (2 x AAA батерии не се вклучени)
Функција: Врски чувствителни на звук

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%