Капи - LED трепкачки чувствителни на звук - ПОГЛЕДНЕТЕ

Код: 88-214
1 488 ден 1 116 ден Цена без ДДВ: 930 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Капи - LED трепкачки чувствителни на звук - LOOK, кој најдобро се истакнува во дискотека, клуб, забава или фестивал е вистинската инвестиција за вас ако сакате да привлечете внимание.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Капи - LED трепкачки чувствителни на звук - LOOK, кој најдобро се истакнува во дискотека, клуб, забава или фестивал е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да привлечете внимание и да бидете кул. Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Капаче чувствително на звук со сензор, трепка според звуците (музика, изговорен збор, плескање итн.). Од внатрешната страна на капачето се наоѓа Ел. инвертер, во кој се вметнати две AAA батерии 1,5V. На Ел. инвертер, со страничното копче можете да ја прилагодите чувствителноста на сензорот по потреба. Капите можете да ги купите онлајн во нашата е-продавница.

Електрична енергија: контролна кутија (2 x AAA батерии не се вклучени)
Функција : капа чувствителна на звук

лед трепкачки капи

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена