Акција - 5+1 LED врвки за чевли

Код: 102-2
3 348 ден 2 604 ден Цена без ДДВ: 2 170 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

МЕГА акција - купете 5 парчиња LED врвки за чевли и добивате 1 парче бесплатно.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

МЕГА акција - купете 5 парчиња LED врвки за чевли и добивате 1 парче бесплатно.

Можете да изберете од сите бои на лед врвки за чевли.
(Само напишете забелешка на нарачката колку парчиња и кои бои ви се потребни).

акција предводена врвки за чевли

ЛЕД врвки за чевли - најновиот дотерување за вас, можете да го купите во нашата продавница по добра цена.

* Погоден за сите видови обувки, вклучително и чевли за трчање, чизми или лизгалки.
* Одлично за забава, диско и секаков вид ноќна забава и забава!
* Може да се користи како нараквици или ѓердани..
* Идеален за мажи и жени.
* Со стандардната батерија, врвките за чевли траат да светат/трепкаат околу 70 часа. (Вклучена е батерија)
* Функции: постојано осветлување, брзо осветлување, бавно осветлување
* Големина: 800 x 2,8 mm

лед врвки за чевли


Цената за 6xPack LED врвките за чевли важи за 6 пара (што значи 12 парчиња врвки за чевли)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена