Мини пластичен клип за лесни LED ленти

Код: 79-024
124 ден Цена без ДДВ: 104 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Мала, пластична штипка за монтирање, погодна за правилно прикачување на силиконски LED светлосна лента 6x12mm или 8x16 mm.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Мала, пластична штипка за монтирање, погодна за правилно прикачување на силиконски LED светлосна лента 6x12mm или 8x16 mm. Едноставно ги закачувате стегите со завртки на саканото место и можете удобно да ја свиткате силиконската LED светлосна лента и да ја фатите во овие држачи. На овој начин ја поставувате ЛЕД лентата на саканата форма. Изработени се од проѕирна пластика, погодни за која било боја на LED светлосниот ленти и имаат претходно издупчени 2 отвори за завртки. Благодарение на нивните минијатурни димензии и малата тежина, можете да ги поставите практично насекаде.

Благодарение на клиповите, можете да ја прилагодите светлосната лента по потреба.

склопување на лед ленти

лед ленти

Спецификации:

Материјал: пластика
Боја: транспарентна
Погоден за силиконски LED светлосни ленти со дебелина од 6x12mm или 8x16 mm
Димензии: 14x11x9 mm

Содржина на пакетот:

1x Пластична штипка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена