5 cm - Пластична шина за монтажа за ЛЕД светлосни ленти

Код: 79-021
124 ден Цена без ДДВ: 104 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Долга 5 cm, пластична шина за монтажа на PVC - бела, погодна за правилно прицврстување на силиконски LED светлосна лента 6x12mm или 8x16 mm.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Долга 5 cm, пластична шина за монтажа на PVC - бела, погодна за правилно прицврстување на силиконски LED светлосна лента 6x12mm или 8x16 mm. Едноставно закачете ја шината на саканото место со завртки и можете удобно да ја фатите силиконската LED лента на оваа водилка. На овој начин ја поставувате ЛЕД лентата на саканата форма.

склопување на лед ленти

Благодарение на водечките шини, можете да ја прилагодите светлосната лента по потреба.

склопување на лед ленти

лед ленти

Спецификации:

Материјал: пластика
Боја: бела
Должина: 5 см
Погоден за силиконски LED светлосни ленти со дебелина од 6x12mm или 8x16 mm

Содржина на пакетот:

1x бела пластична штипка за монтирање

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена