Отворач за шишиња Ace - Не'рѓосувачки челик​ Ace метална картичка за отворање шишиња

Код: 11-514
558 ден 434 ден Цена без ДДВ: 361 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Отворач за шишиња Ace - Не'рѓосувачки челик (метал) Ace картичката за отворање шишиња е одличен подарок за ентузијастичките играчи кои сакаат да уживаат во своето пиво или друг пијалок.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Отворач за шишиња Ace - Не'рѓосувачки челик (метал) Ace картичката за отворање шишиња е одличен подарок за ентузијастичките играчи кои сакаат да уживаат во своето пиво или друг пијалок. Следниот пат кога ќе бидете некаде со пријателите и ќе треба да отворите, на пример, шише пиво или друг пијалок, ќе повлечете кец на десетка во ракавот. Отворачот е изработен од нерѓосувачки челик и е многу издржлив.

Ace of cards - метален отворач за шишиња

Аце картички - метален отворач за шишиња

Практичен и отварач за складирање

Има исти димензии како и обична платежна картичка, така што лесно може да се вклопи во секој паричник. Бидејќи секогаш можете да го имате со себе, нема да се случи да немате што да отворите шише пиво и да барате друг класичен отворач за шишиња. Овој стилски отворач за шишиња доаѓа во многу убава кутија за подарок.

отварач за шишиња метален кец

Спецификација:

  • Отворач за шишиња за картички
  • Аце исечок
  • Големина на кредитна картичка
  • Задолжително за љубителите на картички
  • Материјал: нерѓосувачки челик
  • Димензии Отворач за пиво: 5,5 x 0,2 x 8,5 cm
  • Тежина: 60 ​​грама


Содржина на пакетот:
1x отворач за шишиња во форма на кец на карти за играње

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена