Ледени топчиња од нерѓосувачки челик во пијалоци

Код: 94-024
1 550 ден Цена без ДДВ: 1 291 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Ледени топчиња од нерѓосувачки челик за итно ладење на пијалоците без промена на концентрацијата. Топките се направени од нерѓосувачки челик и материјал за храна.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Ледени топчиња од нерѓосувачки челик за итно ладење на пијалоците без промена на концентрацијата. Топчињата се направени од нерѓосувачки челик и прехранбен материјал и служат како коцки мраз кои го одржуваат студот и вкусот на вашите пијалоци без разредување. Во комплетот има 4 топчиња со клешти за лесно пренесување од замрзнувачот директно во чашата без да ги допирате. Топчињата по употреба треба само да се исплакнат и избришат суви, а потоа да се чуваат во замрзнувач за да бидат подготвени за понатамошна примена во пијалок. Благодарение на овие елегантни полирани челични топчиња, вашиот пијалок не само што добива елеганција, туку во исто време пијалокот ќе биде добро изладен и подготвен за консумирање. Погоден и за подарок за вашите пријатели, кои навистина ги ценат квалитетните пијалоци.

Топки од мраз од не'рѓосувачки челик

Карактеристики:

Плус погоден за ладење дестилати, шампањ, вино
Плус брзо ладење на пијалоците без промена на нивниот вкус
Плус лесно чистење и складирање во замрзнувач
Плус повторувачка употреба
Плус елегантен дизајн

Содржина на пакетот:

4x топка од не'рѓосувачки челик
1x маша
1x торбичка за складирање

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена