Електричен елегантен отворач за вино

Код: 94-014
2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Луксузен електричен елегантен отворач за вино - Отворањето на виното никогаш не било полесно и поелегантно како со нашиот електричен отварач. Постапката е едноставна.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Луксузен електричен елегантен отворач за вино - Отворањето на виното никогаш не било полесно и поелегантно како со нашиот електричен отварач . Постапката е едноставна - повторно олади го шишето со фолија, ставете го отворачот за вино на врвот од шишето и притиснете го копчето.

Не мора да се грижите за никакви проблеми како што е тонењето на плута - виното ќе се отвори брзо и автоматски. Дегустацијата на добро вино е незаборавно искуство. Се разбира, освен ако не користите класичен отворач за вино. Ако ви здодеа да се борите со тапи, пробајте го овој елегантен отворач за шишиња! Со овој луксузен отворач ќе заштедите време, бидејќи отворањето на виното ќе трае само неколку секунди! Сигурно сите ги знаат проблемите како да се отвори виното и како да се извади плута брзо и сигурно за да се избегне девалвација на вкусниот пијалок.

Лесно е со нашиот електричен отварач за вино. Земете го отварачот, закачете го на вратот од шишето, притиснете го и во рок од десет секунди плута ќе ја нема! Тоа е тоа! Омилен гаџет меѓу љубителите на вино и сега е веќе достапен во вашата земја. Луксузен подарок!

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена