Електричен отворач со сино позадинско осветлување

Код: 94-015
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Електричен отворач за вино со сино позадинско осветлување - Овој отворач е совршен, заборавете на долгото извлекување од плута. Треба само да го вклучите отворачот и плута е надвор за пет секунди.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Електричен отворач за вино со сино позадинско осветлување - Овој отворач е совршен, заборавете на долгото извлекување од плута. Треба само да го вклучите отворачот и плута е надвор за пет секунди. Овој нашиот отворач не смее да го пропушти во вашето домаќинство. Можете да го полните отворачот користејќи го полначот вклучен во пакувањето.

Содржина на пакетот:

  1. Електричен отворач
  2. Полнач
  3. Отстранувач на фолија

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена