USB флеш драјв во форма на дрвено срце

Код: 17-048
2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

USB флеш драјв во форма на дрвено срце со 16GB, погоден за подарок за жена за практична употреба. Достапно во нашата е-продавница.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

USB флеш драјв во форма на дрвено срце со 16GB, погоден за подарок за жена за практична употреба. Достапно во нашата е-продавница. Овој дрвенест модел со прецизна обработка е во облик на срце и може да се носи со привезок. Сега можете стилски да ги зачувате вашите датотеки и да ги пренесувате со вас насекаде. Во нашата е-продавница можете да купите различни квалитетни и смешни USB флеш драјвови по одлични цени.

• Капацитет: 16 GB
• Материјал: Дрво

Спецификации:

Капацитет: 16 GB
USB брзина: USB 2.0
Компатибилен со: Windows, Mac OS и Linux
Работна температура: 0 ° C до 60 ° C (32 ° F до 140 ° F)
Работна температура: -20 ° C до 85 ° C (-4 ° F до 185 ° F)

Пакетот вклучува :

1x USB клуч
1x Ланец

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена