Галактички USB - Дарт Вејдер 16 GB

Код: 17-044
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Галактички USB - Дарт Вејдер со 16 GB достапен онлајн во нашата е-продавница. Совршен подарок за фановите на Star Wars во форма на најстрашната фигура на мрачните сили на злото.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Галактички USB - Дарт Вејдер со 16 GB достапен онлајн во нашата е-продавница. Овој посебен модел е во облик на најстрашната фигура на мрачните сили на злото - Дарт Вејдер, со прецизна обработка. Универзален USB флеш драјв од 16 GB е погоден за складирање и пренос на различни датотеки . Идеален подарок за љубителите на серијата Star Wars. Во нашата е-продавница можете да купите квалитетни и смешни USB клучеви во различни форми.

  • Капацитет: 16 GB
  • Материјал: пластика


Спецификации:

Капацитет: 16 GB
USB брзина: USB 2.0
Компатибилен со: Windows, Mac OS и Linux
Работна температура: 0 ° C до 60 ° C (32 ° F до 140 ° F)
Работна температура: -20 ° C до 85 ° C (-4 ° F до 185 ° F)


Пакетот вклучува:

1x USB клуч
1x Ланец

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена