Смешен USB клуч - фигурата

Код: 17-003
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Смешни USB клучеви или USB флеш драјвови со 16GB обликувани како накит - продажба по поволни цени што можете да ги купите онлајн во нашата е-продавница. Погоден и како одличен подарок.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Смешни USB клучеви или USB флеш драјвови во облик на накит се продаваат онлајн во нашата е-продавница. Овој уникатен модел е во форма на смешната фигура, богато украсен привезок со прецизна обработка. USB флеш драјвовите може да се носат на вратот како прекрасен скапоцен камен, кој доколку е потребно може да се користи како USB клучеви. Луксузните USB клучеви се исто така идеални како одличен подарок што ќе им направи задоволство не само на жените. Погоден и како подарок за вашите клиенти, вработени или деловни партнери. Во нашата е-продавница можете да купите квалитетни USB клучеви во облик на луксузен накит.

 • Камења: rhinestones
 • Материјал: метал, легура на цинк

Спецификации:

Капацитет: 16 GB
USB брзина: USB 2.0
Компатибилен со Windows, Mac OS и Linux
Работна температура: 0 ° C до 60 ° C (32 ° F до 140 ° F)
Работна температура: -20 ° C до 85 ° C (-4 ° F до 185 ° F)

Пакетот вклучува:

1x USB скапоцен камен
1x Ланец

  Дискусија за производот (0)

  Дали имате прашања за производот?
  Прашајте во дискусија

  Сè уште нема прашања
  Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

  Оценка на производот (0)

  Сè уште нема оцена