Тики шолји - керамички чаши за коктел - сет од 4 парчиња

Код: 11-401
2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Тики чаши - керамички чаши за коктел - комплет од 4 парчиња. Овие шарени племенски чаши се одлични за секоја забава, прослава итн.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Тики чаши - керамички чаши за коктел - комплет од 4 парчиња. Овие шарени племенски чаши се одлични за секоја забава, прослава и сл. Егзотика дома. Сет од 4 керамички шолји за да ги послужите вашите совршени коктели. Тики керамичките шолји низ нивната колекција ќе додадат егзотичен шмек дури и на најобичните пијалоци. Совршени чаши за сите пијалоци од хавајски перфоратор до коктел од лимета. Сетот содржи 4 различни чаши, секоја со своја боја и дизајн .

Оживејте ја вашата прослава и забава со овој сет од четири керамички чаши TIKI. Чашите за мешани пијалоци исто така ќе се истакнат убаво на полицата, како стилски додаток за вашиот ентериер или како подарок за шефот, мажот или жената во канцеларијата или пријателите за родендени.

Tiki чаши (чаши) - Шарени TIKI шолји погодни за секого за секој пијалок, шејк или коктел

Тики чаши  - обоени чаши за мешани пијалоци

Егзотика во вашиот дом - племенски ТИКИ шолји

Секоја керамичка тики кригла во овој квартет има свој дизајн на препознатливо племенско лице, што му дава на сетот колекционерски привлечност, а изложени на полица или комода се подготвени за употреба во секое време за посета, прослава или забава и уживање . тропски коктел директно од егзотични чаши.

тики чаши - егзотични племенски чаши - тики чаши

Плус ТИКИ ЧАШИ - керамички чаши
Плус Егзотични чаши за коктели
Плус Погоден за подарок за пријатели, семејство или во канцеларија
Плус Стилски додаток во внатрешноста и надворешноста (зимска градина или тераса)
Плус Карактеристични племенски лица на секоја кригла
Плус Тропска атмосфера дома

Карактеристики:

Димензии на секоја кригла: ø 6,5 x 14,5
Нето тежина на целиот комплет: 1312 g (секоја чаша има 328 g)
Материјал: керамика

Содржина на пакетот:

1x сет од 4 шолји TIKI GAS
1x прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

98%