Светло за капење - LED Пловечко подводно светло за када Шарено

Код: 11-573
1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Светло за капење - LED Шарено пловечко светло за када под вода и во базен, повеќе нема да имате здодевна бања. Само ставете го во вода и забавата може да започне.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Светло за капење - LED Шарено пловечко светло за када под вода и во базен, повеќе нема да имате здодевна бања. Само ставете го во вода и забавата може да започне. Ова колоритно LED светло со различни светлосни ефекти ќе ја претвори секоја вода во подводно светлосно шоу . Ќе се забавувате.

LED светло во када - RGB подводно светло

LED за када - RGB подводно светло

Шармантна светлина

Пробајте го пловечкото шармантно LED светло за базенот и кадата и создадете фантастична атмосфера дома . Се вклопува во секаков тип на базен и ќе му даде на вашиот базен прекрасен допир на луксуз. Шармантно светлосно шоу веднаш во вашиот дом, токму во вашиот базен или када.

лебдечко LED светло за капење

Различни поставки за светлина

Со лебдечкото LED светло, можете да изберете од неколку поставки за боја. Од вас зависи дали ќе изберете една постојана боја или боите се наизменични. Благодарение на 4 LED светла , ќе можете да ја комплетирате апсолутната атмосфера според вашето моментално расположение.

LED подводно светло

Безбеден и лесен за употреба

ЛЕД светлото е водоотпорно и доаѓа со тежина за да го одржува на површина и убаво да свети. Ако LED светлата не светат, само заменете ги батериите и повторно ќе можете да уживате во моменти на релаксација во водата. Лебдечкото LED светло е идеален подарок за сите сопственици на аквариуми, езерца или базени кои сакаат да ги диверзифицираат обичните работи на неконвенционален начин.

Спецификација:

  • водоотпорен
  • подводно светлосно шоу
  • 4 LED светла 5
  • различни ефекти на светли бои
  • Димензии: Ø8 x 5,5 x cm
  • Тежина: 96 грама

Содржина на пакетот:
1x лебдечко LED светло за капење - подводно светло

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена