Сет чаши за розе вино од 2 - подарок чаша за вино во форма на роза

Код: 11-654
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Комплет чаши за вино од 2 - подарок за вино во облик на роза е идеален подарок не само за Денот на вљубените, туку и за романтична вечера за двајца.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Комплет чаши за вино од 2 - подарок за вино во облик на роза е идеален подарок не само за Денот на вљубените, туку и за романтична вечера за двајца. Со својата прекрасна форма, која наликува на цвет од роза, ќе внесе допир на луксуз и елеганција во секој романтичен момент. Секоја голтка од оваа чаша станува посебно искуство, комбинирајќи го вкусниот вкус на виното со романтичен атмосферски допир.

Сет за вино во форма на роза

Елегантен дизајн

Елегантниот дизајн е синоним за стил и вкус . Неговата едноставност и безвременост ја истакнуваат убавината во секој детал. Овој визуелен скапоцен камен комбинира модерен пристап со класична елеганција, што го прави идеален за оние кои ја ценат деликатноста и софистицираноста. Со елегантниот дизајн додавате допир на луксуз во секоја ситуација и ја подигате естетиката на ново ниво. Тоа е повеќе од само стилски елемент , тој е израз на вашиот вкус и чувство за убавина.

Сет чаши за розе вино

Романтично изненадување

Изненадувањето на вљубените е мистериозен мелем на љубовта, завиткан во прекрасно пакување на нежна романса. Ова магично искуство носи во врската убавина на изненадување и радост што нема да ја заборавите. Неговиот уникатен шарм и романтичен допир создаваат незаборавни спомени, бидејќи секој момент со ова изненадување е полн со љубов и среќа. Направете го вашиот ден незаборавен со овој прекрасен гест кој ќе расцути срцата и ќе направи да блесне најсреќната љубов.

Внимателно избраните материјали не само што се силни, туку и отпорни на време и тешки услови. Секое парче создадено од овие материјали ја одразува посветеноста на квалитетот и издржливоста. Со оваа сигурна и цврста конструкција, го добивате не само производот, туку и гаранцијата дека ќе ви служи со долгорочна сигурност и издржливост.

Спецификации:

  • Материјал: стакло
  • Димензии на производот: 8 x 22,5cm
  • Тежина: 120гр


Содржина на пакетот:

2x Чаша за вино во форма на роза

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена