Песочна светилка - подвижна песочна светилка (песочна уметност LED светилка) RGB LED шарена столна светилка

Код: 11-650
1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Песочна светилка - подвижна песочна светилка (песочна лед светилка) RGB LED шарена столна светилка со позадинско осветлување ќе се погрижи да предизвика релаксирачка атмосфера.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Песочна светилка - подвижна светилка со песок (песочна лед светилка) RGB LED шарена столна ламба со позадинско осветлување ќе се погрижи да предизвика релаксирачка атмосфера и во исто време да донесе естетика на вашето биро. Овој уникатен додаток ќе го оживее вашиот дом, канцеларија или биро со комбинирање на удобноста со допир на креативност. Со своето креативно ноќно осветлување и палета на бои, можете да креирате светилка точно според вашиот личен стил.

Песочна уметничка светилка - светилка од песок за временска маса- LED позадинско осветлување во боја RGB

Уметничка ламба со песок - светилка за временска маса за песок- LED позадинско осветлување во боја RGB

Убавината на песокот што паѓа

Песочниот пејзаж е повеќе од само светилка, тоа е искуство. Ја користи мирната убавина на песокот што паѓа , што создава суптилни и фасцинантни модели додека се движи. Едноставно свртете го тркалото за 180 степени и можете да го започнете овој смирувачки процес одново.

песочна светилка - подвижна песочна светилка rgb светла

Одличен подарок за некој посебен

Светлосната основа содржи LED светла кои нежно ја надополнуваат атмосферата, правејќи ја оваа светилка погодна за луѓе од сите возрасти. Со двете, батеријата и USB напојувањето, оваа светилка е практична и флексибилна во нејзината употреба. Без разлика дали барате подарок за некој посебен или сакате да се почестите себеси со мал момент на радост , столната светилка Sandscape ќе донесе креативност и личен допир во вашата околина денес!

песочна уметност LED светилка - Sandscape LED песочна светилка


Спецификација:

  • Материјал: ПП и стакло
  • Димензии: 16 x 10 x 20 cm
  • Тежина: 470 грама


Содржина на пакетот:
1x Светилка за песочник
1x Основа со LED диоди
1x USB кабел за напојување
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена