Перница за девојка - туркајте машки перниче за спиење во форма на жена со рака (половина тело)

Код: 11-510
3 038 ден 2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Перница за девојка - туркајте машки перниче за спиење во форма на жена со рака (пола тело). Супер мека кадифена перница, благодарение на која повеќе нема да спиете сами навечер.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Перница за девојка - туркање перниче за спиење за мажи во форма на жена со рака (половина тело). Супер мека кадифена перница, благодарение на која веќе нема да спиете сами навечер. Пријатниот материјал ќе ви гарантира дека ќе спиете слатко и мирно. Перницата за тело е украсена со прекрасна црвена долна облека и има тежинско рамо за исклучително реален ефект. Благодарение на ова, можете да продолжите да сонувате и ќе почувствувате дека некого држите.

Перница за рака на девојка (перница) - идеална за подарок на маж

Перниче за перница за рака на девојка - идеално како подарок за маж

Одлично како подарок

Доколку барате подарок за осамен маж или момче, оваа перница е токму вистинската. Му давате девојка која не бара да јаде, не вришти и не се расправа и е исклучително гушкање. Перницата во форма на женско тело ќе се погрижи вашиот пријател, брат или колега да не заспие сам. Оригиналната перница е одлична и како подарок за моминска или роденденска забава.

перница за маж момче - девојка перница


Спецификација:

  • Погоден за слободни мажи
  • За употреба како врат или љубовна потпора
  • Материјал: 100% полиестер
  • Мека кадифена перница
  • Димензии: 70 x 38 x 20 cm
  • Тежина: 0,9 кг


Содржина на пакетот:

1x перница

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена