JERRYCAN - канистер минибар во лименка од 10L + 2 чаши виски

Код: 11-409
8 618 ден 6 758 ден Цена без ДДВ: 5 631 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

JERRYCAN - канистер минибар во лименка од 10L + 2 чаши виски. Џери конзерва - мини барот изгледа како обичен канистер со бензин.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

JERRYCAN - канистер минибар во лименка од 10L + 2 чаши виски. Џери може - мини барот изгледа како обичен канистер за бензин, но по отворањето дефинитивно ќе бидете пријатно изненадени. Овој 10-литарски Jerrycan бар е вешто скриен минибар кој изгледа како класичен канистер за гориво во багажникот на автомобилот. Гарантираме дека шипката со канистер како подарок ќе го задоволи секој вистински човек! Внатре крие целосно богатство, бидејќи на дното има простор за шише алкохол и 2 лименки + доаѓа со 2 чаши виски за итна употреба за секоја пригода . Џериканите се популарен подарок за маж, татко или брат.

Џери може да барови како совршен минибар за складирање на шише од вашиот омилен пијалок.

џери конзерва канистер бар за пијалоци - jerrycan

Идеален како роденденски подарок што можете да го донесете директно на забава или викендица. Направете JERRYCAN подарок кој сигурно ќе ви биде изненадување, доживејте одлични моменти со пријателите и во исто време можете да изразите дека сакате некого и сакате да му угодите. Минибарот во канистер може совршено да се користи внатре или надвор , за еден ден на плажа, за пикник во парк, за скара или на одмор . На долната дрвена полица има две чаши виски, а остатокот од филот зависи од вас какви алкохолни или безалкохолни пијалоци сакате. Со цврсти рачки, Jerrycan е лесен за носење.


Карактеристики:

Автентичен канистер со скриен минибар
Доаѓа со 2 чаши виски
Пијалоците не се вклучени
Капацитет на канистер: 10L
Материјал: челик/нерѓосувачки челик и дрво
Димензии на производот: 39 x 29 x 13 cm
Вкупна тежина: 4 кг

Содржина на пакетот:

1 подарок боксер со минибар

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

99%