Јазичен тапан - Сет со челичен јазичен тапан со 2 стапчиња

Код: 11-655
2 790 ден Цена без ДДВ: 2 325 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Јазичен тапан - челичен тапан за јазик со 2 стапчиња - овие тапани се симфонија на идеи и музички иновации што ќе го разбудат вашето музичко искуство.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Јазичен тапан - челичен тапан за јазик со 2 стапчиња - овие тапани се симфонија на идеи и музички иновации што ќе го разбудат вашето музичко искуство. Овој челичен скапоцен камен е непогрешлив придружник за сите љубители на мелодијата и нивните креативни експресивни патеки. Неговиот компактен дизајн и издржливите материјали го прават сигурен партнер за музички авантури на патиштата и дома. Оживејте ги вашите музички изрази и дозволете му на тапанот Tongue да ги помести границите на вашата креативност.

Јазик тапани челик барабан сет

Погоден за сите возрасни групи

Јазичниот тапан е музички инструмент кој им се допаѓа на сите возрасни групи со својата единствена комбинација на звук и лесна употреба. Пријатниот тон и интуитивната контрола го прават идеален придружник и за младите музички ентузијасти и за искусните играчи. Без разлика дали сте почетник или напреден музичар , тапанот Tongue ја отвора вратата кон светот на мелодијата и ритамот. Уживајте во бескрајните можности за создавање музика со овој универзален инструмент кој ја носи радоста на свирењето на секоја возраст.

сет на барабан од челичен јазик

Мека небесна мелодија

Јазичниот тапан со себе носи магичен допир на мека небесна мелодија. Неговиот челичен јазик создава богато звучно искуство што ја истакнува убавината на музиката во најделикатната презентација. Со секој допир, неговите копчиња даваат милозвучни тонови , создавајќи атмосфера на мирна хармонија. Со тапанот „Јазик“ нема музички ограничувања - само чиста, небесна мелодија што ја привлекува душата и носи дел од небесната музичка магија . Внимателно избраните материјали не само што се цврсти, туку и отпорни на времето и тешките услови. Секое парче создадено од овие материјали ја одразува посветеноста на квалитетот и издржливоста.

Спецификации:

  • Материјал: челик, дрво, гума
  • Димензии на производот: 16 x 16 x 8 cm
  • Тежина: 520 g


Содржина на пакетот:

1x Тапан за јазик
2x батаци
4x екстензии за прсти
1x Музичка книга
1x Торба за носење
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена