Држач за Jerrycan - метална бензинска конзерва минибар со виски од 5 литри во канистер

Код: 11-503
5 518 ден Цена без ДДВ: 4 599 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Држач за Jerrycan - метална бензинска канта минибар од 5 литри виски во канистер. Џери може минибари во канистер како оригинален подарок за маж на неговиот роденден или во друга слична пригода.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Држач Jerrycan - метална бензинска лименка минибар со виски од 5 литри во канистер. Џери може минибари во канистер како оригинален подарок за маж на неговиот роденден или во друга слична пригода. Виски бар во форма на канистер со холандски дизајн ќе биде стилски додаток во вашиот дом. Канистер мини бар е во форма на помал резервоар за гас и дефинитивно ќе се изненадите кога ќе го отворите. Оваа лента од 5 литри има скриен минибар, кој звучи како помал резервоар за гориво во багажникот на автомобилот. Ако одлучите да подарите подарок како виски бар на работен колега, семејство или познаник, дефинитивно нема да згрешите. Напротив, тоа ќе биде идеален подарок за вистинското момче.

Jerry може минибарови од канистер - Jerrycan 5L канистер

Jerry може минибарови од канистер - Jerrycan 5L канистер

Премиум канистер бар секогаш при рака

Револуционерниот квалитет на употребените материјали и темелната обработка на виски барот се предмет на строга контрола и се посветува внимание на секој детал. Имате гаранција дека на вашите најблиски им го подарувате најдоброто. Мини барот е резултат на прецизна рачна работа. Канистерот и дрвената иверица се третираат на таков начин што ќе се постигне најдолг можен работен век. Лентата со виски е завршена со лакирана боја во прав и слој од висококвалитетен лак.

мини бар во форма на канистер - жерикан


Благодарение на помалата верзија на 5L, може да се носи насекаде

Преносливиот мини бар може да го користите совршено и надвор и внатре. Однесете го на пикник во парк, на плажа или на скара со пријателите или на одмор. Има три цврсти рачки со кои можете лесно да го носите. Внатре се кријат 3 мали шишиња кои по ваш вкус можете да ги наполните со виски.


Спецификација:

 • Автентичен Џерикан
 • Холандски дизајн
 • Може да се полнат со мали шишиња виски (шишињата со виски и сламата не се вклучени)
 • Достапен во црна и зелена боја
 • Том 5 l
 • Материјал: челик/нерѓосувачки челик и дрво
 • Димензии: 24,5 x 9,5 x 28 cm
 • Тежина: 2,14 кг


Содржина на пакетот:
1x виски мини бар
3x мали шишиња
1x сад за шишиња

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена