Дрвена подлога за биро за тетратки (100% бамбус) со држач за мобилен телефон

Код: 11-569
3 038 ден 2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Дрвената подлога за биро за лаптоп (100% бамбус) со држач за мобилен телефон содржи се што ви треба за вашиот лаптоп. Вклучени се отвори за воздух и вградена подлога за глувчето.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Дрвената подлога за биро за лаптоп (100% бамбус) со држач за мобилен телефон содржи се што ви треба за вашиот лаптоп. Вклучени се отвори за воздух и вградена подлога за глувчето, што дефинитивно ќе го цените. Благодарение на подлогата, можете лесно да работите на вашиот лаптоп од која било позиција.

Подлога за биро за лаптоп во кревет од дрво + држач за мобилен телефон

Подлога за лаптоп во кревет од дрво + држач за мобилен телефон

Совршена обработка

Стабилната подлога за лаптоп е направена од 100% бамбус, подлогата за глувчето е направена од синтетички материјал. На подлогата има отвори за воздух кои овозможуваат да се исфрли вишокот топлина и на тој начин го подобрува ладењето на тетратката.

подлога за тетратка и наметка и држач за мобилен телефон

Сите потребни работи на едно место

Отворениот раб на задната страна обезбедува можност за сокривање на сите кабли . Посебна преграда ви овозможува да го ставите таму вашиот телефон или да складирате пенкала или калкулатори. Благодарение на неговите димензии, душекот можете да го носите со себе насекаде.

дрвена подлога за тетратки

Спецификација:

  • Материјал: 100% висококвалитетен бамбус (подлогата за глувчето е направена од синтетички материјал)
  • Димензии: 59 x 31 x 2 cm
  • Тежина: 2222 грама

Содржина на пакетот:
1x дрвена подлога за лаптоп со држач за мобилен телефон

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена